theSingers - oprawa muzyczna imprez
The Singers oprawa muzyczna imprez

O nas

Wojciech Singer - przygodę z prowadzeniem imprez rozpoczął w 2005 roku od prowadzenia karaoke w bydgoskim klubie Eljazz, na początku na zastępstwo. Jego styl prowadzenia spodobał się właścicielowi klubu,  p. Józefowi Eliaszowi i zaproponował mu stałą współpracę, która trwa do dziś.

Prowadzenie imprezy, która cieszy się dużym powodzeniem, dwa razy w tygodniu, przez kilka lat, pozwoliło nabrać dużego doświadczenia w tej dziedzinie. Stworzenie odpowiedniego klimatu, nawiązywanie kontaktu z publicznością i starania, by impreza cykliczna nie stała się nudna – to główne zadania z jakimi trzeba było się zmierzyć.

Kolejnym krokiem była oprawa muzyczna imprez o nazwie "Gorączka sobotniej nocy", które utrzymane są w klimacie przebojów lat 80 i 90. Zdobyte w ten sposób doświadczenie zaowocowało powstaniem "The Singers", w którego początkowy skład wchodzili Wojciech Singer i Janusz Górny. Od chwili utworzenia nawiązaliśmy masę znajomości, kontaktów, poprowadziliśmy i zagraliśmy na wielu różnych imprezach. Odpowiednio dobrany sprzęt, repertuar, elastyczność powodują, że ilość zleceń wzrasta z roku na rok a zadowolenie gości motywuje nas do dalszej pracy.

W zależnośći od potrzeb, skład dobieramy do konkretnej imprezy zgodnie z poniższymi możliwościami:

   

       dj i prowadzący w jednej osobie                                            duet dj'ski                                               dj i wokalistka śpiewająca na żywo

 

 Jeżeli chciałbyś zapoznać się ze szczegółami naszej oferty, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu!

Społeczność

Odwiedź nas i zostań fanem, aby być na bieżąco!

Dołącz do nas:

  • Facebook
  • Twitter
  • RSS

Dane kontaktowe  »

© 2013 Projekt: Turisma-Design.pl Wykonanie: Gogler.pl